8.3.10

dumrakatakdum

Bugün Dünya Kadınlar Günü aslında ama kim takar, valla Kadıköy'de miting sebebisiylen beni yürüten mantığın ben gününü mününü kutlamam, hiç kusuruma bakmayın.

Ama daha da önemlisi, iki tane canımın doğum günü! İkizler kendileri, bayan B. ve bayan K.'ye kucak dolusu sevgiler -ahah bunu da yeni buldum bayan B.K, hah sizi gidi şakacılar- yanaklarınızı mıncırdım, kucaklarken boğdum varsayın, öptüm sizi şapşup, musallat olayım size bir ömür boyu emi!

Hani şu anadolu lisesine kapağı atayım da bi, mantığı vardır da cümlenin sonu gelmez, aman amandır, söyleyeyim. He noldu biz attık da, ömrümüzü yediler. İlkokuldan bildiğimiz bi hasanikisalakosman vardı, bi haydarpaşalisesininnankörkimyacısırabianıncesedinifırlattı vardı, bi Nacİ, bi HaCI, bi de gerçek adıyla -ayıp olmasın diye ezberlemiştik hani- sodyumhidroksit vardı, ne güzel geçinip giderdik, onları da bilemez olduk, içler acısı yahu.

Artık beyin bulanıklığından NAOH diye yazıldığında ısrar eden bünye.

Veya sinalfaüssüaltı diyeceğine sinkarealtıalfa diyebilen bünye.

Kimi zaman ''iğrenç espriler servisi''ne ihtiyaç duyan bünye.

Hiç olmadı gelmiş geçmiş en abuk şarkıları bulup eğlenebilmek(!) için dinleyen, dinleten bünye.

Yahut şahsım gibi tenefüslerde konuşamaz hale gelen, söylediği laflardan herhangi bir anlamlı bütün oluşturulamayan bünye.

Sesimizi duyan var mı?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder